Haber Sunum

Game of Thrones 8. sezon 5. bölüm full hd izle

HBO’nun dünyada izlenme rekorları kıran dizisi Game of Thrones 8. sezon 5. bölümü ile ekranlara geldi.

Game of Thrones 8. sezon 5. bölüm full hd izle
13 Mayıs 2019 - 8:49

HBO’nun yapımını üstlendiği tüm dünyada en çok izlenen Game Of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm  tüm dünyada aynı anda yayınlandı. HBO’nun dünyada izlenme rekorları kıran dizisi Game of Thrones 8. sezon 5. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin final sezonunun yaşandığı 8. sezonda yaşanacaklar merak konusu oldu. Türkiye yayın hakları Digitürk tarafından satın alınan dizi korsan yollardan izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Game of Thrones tüm dünyada en fazla korsan izlenme oranıyla dikkat çekiyor.

Game Of Thrones 8.Sezon 5.Bölüm‘de son savaş için kuvvetler Kings Landing’e ulaştı.

12 Mayıs’aa Game of Thrones 8. sezon 5. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecan fırtınası yaşatan bölümde son savaş için kuvvetler Kings Landing’e ulaştı. Spoiler verememek için bölüm ile ilgili detaylı bilgi vermiyoruz.

Game of thrones 8. sezon 5. bölüm türkçe altyazılı izle.  Game of Thrones 8 sezon 6 bölüm ne zaman? İşte Game of thrones 8. sezon 6. bölüm fragmanı… Türkiye’de “Taht Oyunları” ismiyle gösterilen “Game of Thrones” dizisinin final sezonu izleyicileri meraklandırdı. Yeni sezonun başlamasını iple çeken dizinin takipçileri, 8. sezonda tanıdık yüzleri ekranda göremeyebilir.

GAME OF THRONES 8. SEZON 5. BÖLÜM

GAME OF THRONES 8. SEZON 6. BÖLÜM FRAGMAN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.