Haber Sunum

Bu karne çok paylaşıldı!

TRABZON’UN ÇARŞIBAŞI İLÇESİ ANADOLU LİSESİ TARAFINDAN MAÇKA İLÇESİNDE 11 AĞUSTOS 2017 TARİHİNDE PKK’LI TERÖRİSTLERİN YERİNİ GÜVENLİK GÜÇLERİNE GÖSTERMEK İSTERKEN AÇILAN ATEŞ SONUCU TERÖRİSTLER TARAFINDAN ŞEHİT EDİLEN 15 YAŞINDAKİ EREN BÜLBÜL’ÜN ANISINA KARNE DÜZENLENDİ. KARNE ŞEHİT EREN BÜLBÜL’ÜN ANNESİNE VERİLİRKEN, O ANLARI PAYLAŞTIKLARI FOTOĞRAFLAR SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

Bu karne çok paylaşıldı!
14 Haziran 2019 - 8:44

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesi Anadolu Lisesi tarafından Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine göstermek isterken açılan ateş sonucu teröristler tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün anısına karne düzenlendi. Karne şehit Eren Bülbül’ün annesine verilirken, o anları paylaştıkları fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

 

Çarşıbaşı Anadolu Lisesi Müdürü Coşkun Çolak, bir grup öğrenci ile birlikte Ramazan Bayramı sonrası şehit Eren’in annesi Ayşe Bülbül’ü Maçka ilçesindeki evinde ziyaret etti. Anne Ayşe Bülbül’ün elini öpen ve şehidin mezarını ziyaret eden öğrenciler, Eren Bülbül adına hazırlanan karneyi ve getirdikleri çiçeği anne Bülbül’e verirken, duygusal anlar yaşandı.

 

Eren’in bütün notları 100

 

Çarşıbaşı Anadolu Lisesi tarafından Eren Bülbül adına hazırlanan karnede dersler kısmında Vatan Sevgisi, Cesaret, Vefa, Çalışkanlık, Saygı ve Sadakat yazarken bu derslerin karşısına ise ders notu olarak ‘100’ yazıldı. Karnede yer alan devamsızlık kısmında ise “Aramızda” yazması dikkat çekerken, sınıf rehber öğretmeninin öğrenci hakkındaki görüşü kısmına ise “İyi ki Varsın Eren” yazıldı. Eren Bülbül’ün karnesi sosyal medyada son günlerde en çok paylaşılan karne oldu.

Kaynak: IHA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.