Haber Sunum

Müge Anlı, Semira Arslan’ın katilini arıyor!

31 Mayıs 2017’de kaybolan, 22 Şubat 2019’da cesedi bulunan Semira Arslan’ın katili kim? Müge Anlı’nın takibini yaptığı dosyada son gelişmeler neler? İşte detaylar haberimizde.

Müge Anlı, Semira Arslan’ın katilini arıyor!
13 Mart 2019 - 14:44

31 Mayıs 2017’de kaybolan, 22 Şubat 2019’da cesedi bulunan Semira Arslan‘ın katili kim? Müge Anlı’nın takibini yaptığı dosyada son gelişmeler neler? İşte detaylar haberimizde.

Semira Arslan 31 Mayıs 2017 de yengesi Halime hanıma gittikten sonra bir daha haber alınamamıştı. Cesedi ise amcasının evinin yanındaki kuyudan bulundu. Amcasının iddiasına göre ise Semira cinayeti bahçesindeki kuyuda bulunduğu için üzerine atılmak isteniyor. Amca ise bu suçlamalardan kurtulmak istiyor.

Bir süre Hatay’ın İskenderun ilçesinde İbrahim denen bir genç ile birlikte yaşayan genç kızın aynı zaman komşuları olan evli Selin Çelenk ile de ilişkisi olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Semira İbrahim ile zorla ailesinin istediği ile evlenmişti. Aile yine iddialara göre Selin ile çıkan aşk dedikodularının önünü kapatabilmek için genç kızı istemeyerek zorla İbrahim ile imam nikahlı evlendirdi.

Amca Abdulrezzak Semira’nın yasak aşkını yengesi ve amcasının bildiğini ve buna izin verdiğini canlı yayında açıkladı. Ayrıca Semira’nın imam nikahlı eşi İbrahim’in de yasak aşkından haber olduğu öğrenildi. Bu iddialar Semira’nın yasak aşk kurbanı mı sorusu akıllara getirdi.

Bütün yasak aşk iddialarını da canlı yayına telefon ile bağlanan Selin Çelenk kabul etti. Selin evli olduğunu da kabul ederken Semira ile olan ilişkisini de normal karşılanmasını söyledi. Bu ilişkiyi de normal karşılaması canlı yayındaki herkesin tepkisini çekti.

Semira’nın annesi ise canlı yayına çıkmaktan vazgeçti ve Semira’yı aramaya amcası ve hem amcasını eşi hemde teyzesi olan aramaya devam ediyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.