Haber Sunum

Kuzgun 3. bölüm full izle! Kuzgun 4. bölüm fragmanı izle

Star TV’nin yeni dizi Kuzgun yeni bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yayınlanan 3. yeni bölümde; Kuzgun’un geri dönüşü Rıfat’ın kafasındaki şüpheleri gün yüzüne çıkarıyor.

Kuzgun 3. bölüm full izle! Kuzgun 4. bölüm fragmanı izle
28 Şubat 2019 - 16:23

Star TV’nin yeni dizi Kuzgun yeni bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yayınlanan 3. yeni bölümde; Kuzgun’un geri dönüşü Rıfat’ın kafasındaki şüpheleri gün yüzüne çıkarıyor. Dila Kuzgun’un intikam amacıyla geri döndüğünü yüzüne vuruyor ve sonrasında o intikamı aldırtmayacağını söylüyor. Yıllar sonra Rıfat’ın karşısına çıkan Meryem “ecelin benim elimden olacak” diyerek tehdit ediyor. Kuzgun, Şeref’le ortak bir noktada buluşup anlaşma yaparak Rıfat’ı ortadan kaldırmanın planlarını yapıyor. Kuzgun’un bu uğurda vermiş olduğu kurban onu alt üst ediyor. Peki Kuzgun dizisinin 3. bölümünde neler yaşandı? Kuzgun dizisinin 4. yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. İşte dizi ile alakalı merak ettikleriniz..

KUZGUN 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Meryem seneler sonra Rıfat’ın karşısına çıkar. Rıfat’a Meryem kocası Yusuf’un hapse girmesine ve yuvasının parçalanmasına namacıyla hadiseleri hatırlar. Rıfat’a “O vakit canını almadım ama bu sefer gözümü kırpmam” deyince Rıfat da “Kuzgun’u ben bulmadım. Dilanın hayatını kurtardı” der. Meryem “Senden bir can ve 20 sene alacağım var. Alnımda ne yazıyor bilmiyorum ama senin alnında ne yazdığını biliyorum. Senin ecelin benim elimden olacak” diyerek çıkar.

“MERYEM SANA KURBAN OLSUN”

Rıfat’ın yanından çıkan Meryem’in senin karşına Kuzgun çıkar. Kuzgun ona ne yapmaya çalıştığını sorar. Meryem’den kahramanlık yapmasını istemediğini ifade ederek “Sen benim anam değilsin” der. Meryem bu sözlere çok içerler ve gözyaşları döker. Kuzgun’a “20 sene dönmeni bekledim bir 20 sene da amacıylain soğumasını beklerim. Ben senin ananım. Meryem sana kurban olsun” diyerek çeker gider. Kuzgun annesinin arkasından bakakalır.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

“KUZGUN BENİM ŞOFÖRÜM”

Kuzgun Rıfat ve Dila’yı evlerine bıraktıktan sonra gitmek amacıyla izin ister. Bu sırada Dila babasına, “Kuzgun bundan sonra benim şoförüm” der. Rıfat şaşırmıştır. Dila Kuzgun’a “Bekle yemekten sonra çıkacağız” deyince o da “Emredersiniz” der. Akşam Kuzgun Dila’yı bir gece kulübüne bırakır. Kapısını açan Kuzgun’a “Burada bekle” der.

DİLA KUZGUN’U KISKANDIRMAYA ÇALIŞIYOR

Kuzgun dışarda beklemekten sıkılıp gece kulübünden içeri girer. Dila sahnede DJ’lik yapmaktadır. Dila Kuzgun’u içerde kendisini izlerken görünce işini bırakıp arkadaşlarından birisi ile dans etmeye başlar. Kuzgun barda birşeyler yerken başını kaldırdığında Dila’nın orda olmadığını görür. Etrafa bakınır ve onun kapıdan çıktığını görerek peşinden gider.

DİLA HİSLERİNİ ANLATIYOR

Dila’yı dışarda tek başına düşünürken bulur. Dila’dan dünkü gerçekleştirdikleri amacıyla özür diler. Dila ona ne yapmaya çalıştığını sorunca “Bende kaçak elektirik var. Bir öyleyim bir böyleyim” diye yanıt verir. Kuzgun’a ona nasıl güveneceğini sorar. Daha sonra geçmişte o gittiktn sonra neler hissettiğini anlatır. Kuzgun’a o gelmeden ne durumda olduğunu ve şimdi nasıl hisettiğinden bahseder. Kuzgun da sonucunda ona her vakit güvenebileceğini söyler.

“BEN AV SEN AVCI”

Kuzgun’un cep telefonuna Kesik’in bir sandalyede ağzı ve elleri ayakları bağlı bir görüntüsü gelir. Kuzgun telefonda mesajı gönderen bireyin numarasını arar ve ona nerde olduğunu sorar. Karşısındaki şahıs de “Arkadaşını sağ görmek istiyorsan tek başına gel” der. Kuzgun verilen adrese gider. İçeri girdiğinde dostu sağdır. Hemen elini ayağını çözer. Ona iyi olup olmadığını sorar sonrasında da arkasından bir el çırpması sesi gelir. Kuzgun arkasını döndüğünde karşısında Dila’yı bulur. Dila bu işin arkasındai şahıs olduğunu itiraf eder ve Kuzgun’a “Ben sendeki karşılığımı biliyorum. Ben av sen avcı” der. Kuzgun hiçbir şey bilmiyorsu deyince Dila da “Geri döndün. İntikam alabilmek istiyorsun, aldırtmam” der

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.