Haber Sunum | Son Dakika Haberler

2-6 Eylül Seda Sayan ile Yemekteyiz! İşte bu haftanın yarışmacıları

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması 2-6 Eylül haftası başladı. 2-6 Eylül haftasının yarışmacıları kimler? Her biri birbirinden renkli beş yarışmacı bu hafta büyük ödül için mücadele edecek. İşte bu haftanın yarışmacıları.

2-6 Eylül Seda Sayan ile Yemekteyiz! İşte bu haftanın yarışmacıları
03 Eylül 2019 - 14:41

Eylül ayının ilk haftasına Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında yarışacak olan yarışmacılar belli oldu. Birbirinden renkli yarışmacıların katıldığı bu haftada kim birinci olacak. TV 8 kanalının uzun soluklu ve başarılı programı Yemekteyiz yeni sezonda adını Seda Sayan ile Yemekteyiz olarak değiştirdi. Daha önce Onur Büyüktopçuoğlu’nun sunduğu programı artık Seda Sayan sunuyor.  Seda Sayan ile Yemekteyiz’de bu hafta yarışmaya katılan yarışmacılar kimler. Seda Sayan’ın yeni bir soluk getirdiği yarışmada bu sezon oldukça sürpriz yaşanacak. İşte 2 – 6 Eylül haftasının yarışmacıları…

Emine Kaya: 2-6 Eylül haftasının ilk gününde yarışacak olan yarışmacı aslen Samsun’lu olan Emine Hanım 54 yaşında ve üç çocuk annesi. Emekli olan yarışmacı çalışmaya devam ediyor. Mutfakta oldukça iddialı olduğunu ifade eden yarışmacı büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele edecek.

Özlem Şen: 2-6 Eylül haftasının ikinci gününde yarışacak olan yarışmacı Özlem Hanım evli ve iki çocuk annesi. Çocuklarıyla vakit geçirmeyi seven yarışmacı en büyük keyfinin mutfak olduğunu ifade ediyor. Oldukça iddialı olan Özlem hanım kendisini bu haftanın favorisi olarak görüyor.

Soner Cire: 2-6 Eylül haftasının üçüncü gününde yarışacak olan yarışmacı Soner Bey 37 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Asıl mesleği Bilgisayar operatörlüğü olan yarışmacı bir süredir çalışmıyor. Kendisine ve el becerisine güvenen yarışmacı büyük ödülü kazanacağını ve gelebilecek eleştirilere de hazır olduğunu ifade ediyor.

Hamit Deveci: 2-6 Eylül haftasının dördüncü gününde yarışacak olan yarışmacı 47 yaşında ve muhasebeci. Evli ve beş çocuk babası olan Hamit Bey, 900 çeşit yemek yaptığını ve bu hafta muhteşem bir menü çıkartacağını ifade ediyor.

Nalan Altunel: 2-6 Eylül haftasının final  gününde yarışacak olan yarışmacı 49 yaşında ve emekli. Evli ve bir çocuk annesi olan Nalan hanım oldukça titiz olduğunu ifade ediyor. Yemeklerin lezzeti kadar hijyeninde önemli olduğunu vurgulayan yarışmacı bir hayli iddialı.

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. canlı tv tv izle