Haber Sunum

11-15 Mart Yemekteyiz ‘Best Of’ yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz Best Of yarışmasının 11-15 Mart haftasında yarışacak yarışmacılar kimler?

11-15 Mart Yemekteyiz ‘Best Of’ yarışmacıları kimler?
14 Mart 2019 - 12:37

TV8’in başarılı yapımı Yemekteyiz programında yeni konseptle başlayan  “Best Of (En İyiler)” yarışmasında 11-15 Mart haftasının heyecanı başladı. Yeni hafta yarışmaya katılan eski yarışmacılar kimler? Onur Büyüktopçu’nun hazırlayıp sunuculuğunu yaptığı yarışmada bu haftanın yarışmacılar kimler oldu?

İclal Aslan: İlk gün yarışmacısı olan İclal Hanım, 40 yaşında aslen Şanlıurfa’lı, esnaflık yapan yarışmacı evli ve iki çocuk annesi. Dahan önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında birinci olan yarışmacı bu haftada yine birinci olarak ünvanını korumak istiyor.

 

Seyhan Bekiroğlu: İkinci gün yarışmacısı olan Seyhan Hanım, 37 yaşında olan yarışmacının mesleği tasarımcı.  Aslen Giresun’lu olan yarışmacı 8 yıllık evli ve iki çocuğu var. Seyhan Hanım, daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında iki puan farklı birinciliği kaçırmış ve ikinci olmuştu. Bu kez birinci olmak için yarışacağını söyleyen yarışmacı oldukça iddialı.

 

Nazan Güngörmüş: Üçüncü gün yarışmacısı olan Nazan Hanım, 66 yaşında ev hanımı. Aslen Adana’lı olan yarışmacının iki kızı ikide torunu var. Boş zamanlarında el işi kursları gibi pek çok kursa katılan Nazan Hanım aynı zamanda koroda solistlik yapıyor. Daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında üçüncü olan yarışmacı bu hafta sürpriz bir menü ile birincilik yaşamanın planlarını yapıyor.

 

İlker Özten: Dördüncü gün yarışmacısı olan İlker Bey, 47 yaşında mesleği modacı. Aslen İzmir’li olan İlker bey, biri kız biri erkek iki çocuk babası. Bir dönem albüm çıkartma çalışmaları yapan İlker bey evlilik kararı alınca bu hevesinden vazgeçmiş. İlker bey daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında dördüncü olmuştu.

 

Sami Batuhan Yoldaş: Beşinci gün yarışmacısı olan Sami bey, 51 yaşında İstanbul’lu. Kadın kuaförlüğü yapan yarışmacı evli ve iki çocuk babası. Daha önce katıldığı yemekteyiz programında iki puan farkla ikinci olmuştu. Bu hafta açık ara birinci olmanın planlarını yapan yarışmacı bir hayli iddialı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.