Haber Sunum

Sosyal Medyada Ünlenen Hanife Son Fotoğrafını Paylaştı

Sosyal Medyada Ünlenen Hanife Son Fotoğrafını Paylaştı
14 Ekim 2019 - 16:34

Gelin adayı programında ve basına sızan diğer görüntüleri ile tanınan Hanife yaptığı açıklamaları ile yine gündeme oturmayı başardı. Balıketli yapısı ile bilinen Hanife çok şişmanladığını bu şişmanlık ile kendini bir poğaçaya benzettiğini ve zayıflamadan kameralara poz vermeyeceğini açıklayarak gündeme bomba gibi düştü.

Hanife Gürdal Kimdir?

Hanife Gürdal televizyon programlarında ünlenen bir kişi. Katıldığı gelin adayı programında kapalı ve başörtülü hali ile binlerce takipçi sayısına ulaşan Hanife Gürdal gelin adayı olamayınca bu defa dikkatleri başörtüsünü çıkararak tepki çekerek yine takipçi sayısını artırmayı başarmıştı. İnstgram’da yer alan fotoğraflarında aşırı derece de kilo alması ile dikkat çeken ve takipçilerinin kilosuna yönelik eleştirilerine uzun süre kulak asmayan Hanife Gürdal bu defa da kiloları ile bir kez daha gündeme oturdu.

Şükür ki kilolarının farkına varan Hanife takipçilerine instagram üzerinden yaptığı hem açıklamalı hem de fotoğraf paylaşımında ” 4 kilo fazlam olduğunu ve bu kilolarımı eritene kadar sosyal medyada görünmeyeceğim” diye belirtti. Hanife Gürdal’ın 4 kilo verebilmesi için sıkı bir diyet programına girmesi beklenirken takipçileri de onun zayıf halini bir an önce görebilmek için dört gözle beklemekteler. Takipçilerinin merakla beklediği bu süreçte bakalım Hanife Gürdal zayıflamış hali ile ne zaman ortaya çıkacak ve gündemde kalmak için acaba başka neler yapacak şimdiden merak konusu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.