Haber Sunum | Son Dakika Haberler

Sıla Konserinde Komik Anlar

Sıla Konserinde Komik Anlar
08 Ekim 2019 - 15:31

Sıla önceki günlerde harbiye de verdiği konser sırasında oldukça komik ve neşeli anlar yaşandı. Sıla belalım şarkısını söylemeye başladığı sırada seyircilerden biri ahey ahey diye bağırmaya başladı. Sıla bu sesi duyduktan sonra şarkıyı yarıda keserek gülme krizine girdi.

Şarkı Yarıda Kesildi

Sıla uzun zaman sonra harbiye de konser verdi. Sevenleri ile buluşan şarkıcı konserinde komik anlar yaşandı. Sıla belalım şarkısını söylerken seyircilerden biri ahey ahey diyerek ayağa kalktı. Bu esna da daha fazla dayanamayan şarkıcı şarkıyı yarıda keserek gülmeye başladı. Uzun süre seyirciler ile birlikte gülen şarkıcı o ne demek diye tepki verdi. Şarkıcının yaşadığı bu durum hem magazin dünyasın da hem de şarkıcıyı harbiye de izlemeye gelen sevenleri önce korktular daha sonra gülmeye başladılar. Daha önce başına böyle bir şey gelmeyen şarkıcı oldukça şaşırdı.

Harbiye’den Sıla Geçti

Uzun zaman sonra harbiye de 7 gece konser verecek olan sılayı sevenleri yalnız bırakmadı. Oldukça güzel geçen konser esnasında eşine rastlanan şarkıcının başına gelmeyen bir olay geldi. Sıla konseri sırasında ahey ahey diye bağıran seyirci karşısında kendisini tutamadı ve gülmeye başladı. Sıla ve seyircilerin şaşkınlığı bittikten sonra konser kaldığı yerden devam etti. Sıla sevenleri ile birlikte uzun bir gece geçirdikten sonra sorunsuz şekilde konserini bitirdi. Uzun yıllar unutulmayacak anın yaşandığı konser de bir gülümseme ile hatırlanacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. canlı tv tv izle