Haber Sunum | Son Dakika Haberler

Başakşehir’de yan bakma cinayeti

OLİS EKİPLERİ, YAPILAN ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE ŞÜPHELİLERİN SAMET A., EKBER İ. VE HÜSEYİN K. OLDUĞUNU TESPİT ETTİ. SAMET A. İSİMLİ ŞAHSIN GASP VE HIRSIZLIK SUÇUNDAN 23 OCAK GÜNÜ YAKALANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİĞİ, EKBER İ.’NİN DE GASP VE YAĞMA SUÇUNDAN KAYDI BULUNDUĞU TESPİT EDİLDİ. EKBER İ. VE HÜSEYİN K. YAKALANDIKTAN SONRA ADLİ MAKAMLARA SEVK EDİLDİ.

Başakşehir’de yan bakma cinayeti
28 Ocak 2020 - 14:42

Başakşehir’de “yan bakma” meselesi yüzünden iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybetti.

Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Mahallesi’nde 4 Ocak Cumartesi günü saat 23.00 sıralarında Mırza Khalafov ve Muhammed R.T. sokakta dururken, Samet A., Ekber İ. ve Hüseyin K. yanlarına gelerek yan baktın deyip Mırza Khalafov’u darp etti. Khalafov kanlar içinde yere yığılırken, şahıslar olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaralı Mırza Khalafov’u hastaneye kaldırdı. Hastanede tedavi altına alınan Khalafov, 24 Ocak günü hayatını kaybetti.Olayda yaralanan Muhammed R.T. de Başakşehir Devlet Hastanesine sevk edildi.

Muhammed R.T.’nin ifadesinde, Mırza Khalafov ile olaydan önce saat 17.30 sıralarında buluştuklarını, birlikte alkol aldıklarını, olay saatinde hava alırken tanımadığı iki erkek şahsın geldiğini, Khalafov’u dövmeye başladıklarını, aşırı alkollü olduğundan kavgayı ve nedenini hatırlamadığını, Khalafov’un yerde baygın olarak yattığını ve sonra ambulansın geldiğini söylediği öğrenildi.

Polis ekipleri, yapılan çalışmalar neticesinde şüphelilerin Samet A., Ekber İ. ve Hüseyin K. olduğunu tespit etti. Samet A. isimli şahsın gasp ve hırsızlık suçundan 23 Ocak günü yakalanarak cezaevine gönderildiği, Ekber İ.’nin de gasp ve yağma suçundan kaydı bulunduğu tespit edildi. Ekber İ. ve Hüseyin K. yakalandıktan sonra adli makamlara sevk edildi.

Kaynak: IHA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

canlı tv
tv izle
insect