Haber Sunum

Devlet Bahçeli Sağlığına Kavuştu mu?

Devlet Bahçeli Sağlığına Kavuştu mu?
14 Ekim 2019 - 16:29

Son dakika haber bilgisi olarak basına düşen haberde uzun süreden beri rahatsızlığı sebebiyle ortalıkta görülmeyen Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli teşkilatın başında olması gerektiğini ve sağlığının da iyi olması sebebiyle merkez binasına geldi. Partililerce Türk Bayrağı, sevgi gösterileri, slogan ve alkışlarla karşılanan Bahçeli de partilileri selamlayarak genel merkezdeki ofisine geçti.

Fiziki görüntüsünde sağlık açısından her hangi bir olumsuzluğun görülmemesi ve dinlendiği süre zarfında Devlet Bahçeli’de görülen tek değişikliğin uzayan sakallarının traş edilmemesi dikkatlerden kaçmadı. Türk siyaset tarihinde ilk defa sakallı bir Devlet Bahçeli profili ile karşılaşan basın mensuplarının dikkatinden Bahçeli’nin zayıflamış olması da kaçmadı.

Rahatsızlığı Ne İdi?

Ortalama 3 hafta öncesi aniden üst solunum rahatsızlığı sebebi ile hastaneye kaldırılan MHP Başkanı Devlet Bahçeli tedavi edilmiş ve aynı gün taburcu edilmişti. Tedavi ve teşhis süresi üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı ateş olarak tanımlanan ve bu tedaviyi Başkent Hastanesinde gören Devlet Bahçeli Bu süreç sonrası yine doktorların tavsiyesi ile evinde dinlenmeye çekilmişti.

Uzun yıllardan beri Türk siyaset tarihinin aktörlerinden olan Devlet Bahçeli aynı zamanda Cumhur ittifakının bileşkesi, ” Barış Pınarı” harekâtının başlaması ve bu süreci merkezden takip etmesi gerektiğine inanarak mesaiye başlayan Devlet Bahçeli’nin hastalığı hakkında daha tam net bir bilgi elde edilmemiştir.

Kendisine şifa ve sağlık temennileri ile yoğun mesaisinde sağlığına dikkat etmesini vurgulamakta fayda olacaktır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.