Haber Sunum

Kunduz Festivali’nde sağlık hizmeti

BİRÇOK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİN ALTINA İMZA ATAN BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİ GELENEKSEL VEZİRKÖPRÜ KUNDUZ FESTİVALİ’NDE DE GÜREŞÇİLERİN VE FESTİVALE KATILAN HALKIN YANINDA OLDU. GÜREŞÇİLERİN SAKATLANMA VE YARALANMA İHTİMALLERİNE KARŞI TÜM FESTİVAL BOYUNCA TAM DONANIMLI AMBULANSI VE SAĞLIK GÖREVLİLERİ İLE HAZIR BEKLEYEN BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİ SAĞLIK EKİBİ, GÜREŞ MÜSABAKASINDA İHTİYAÇ DUYAN TÜM SPORCULARA HİZMET SAĞLADI.

Kunduz Festivali’nde sağlık hizmeti
13 Ağustos 2019 - 20:00

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde düzenlenen Kunduz Festivali’nde tam donanımlı ambulans ve sağlık görevlileriyle birlikte sporcular ile vatandaşlara sağlık hizmeti verildi.

Birçok sosyal sorumluluk projesinin altına imza atan Büyük Anadolu Hastaneleri Geleneksel Vezirköprü Kunduz Festivali’nde de güreşçilerin ve festivale katılan halkın yanında oldu. Güreşçilerin sakatlanma ve yaralanma ihtimallerine karşı tüm festival boyunca tam donanımlı ambulansı ve sağlık görevlileri ile hazır bekleyen Büyük Anadolu Hastaneleri sağlık ekibi, güreş müsabakasında ihtiyaç duyan tüm sporculara hizmet sağladı.

Büyük bir heyecana sahne olan festivalde Büyük Anadolu Hastaneleri adına konuşan Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Uzmanı Alper Sayar, Büyük Anadolu Hastaneleri olarak sadece iyi zamanlarında değil yaşadıkları tüm zorluklarda sporcuların yanında olacağını belirtti.

Kaynak: IHA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.