Haber Sunum

Survivor Dimitra’ya gönlünü kaptıran Türk yarışmacı kim?

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘Survivor Türkiye Yunanistan’da, mücadele tüm hızıyla devam ederken birbirinden keyifli anlar da yaşanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü adada geçiren Türk takımı bu özel günde sevdiklerini andı. Hikmet ise Dimitra’ya olan platonik aşkını itiraf etti…

Survivor Dimitra’ya gönlünü kaptıran Türk yarışmacı kim?
23 Şubat 2019 - 8:15

Türk takımında yer alan Hikmet Tuğsuz, 14 Şubat’ta oynadığı oyunlarda sevgilisi, eşi olanlar için yarışacağını söyledi. Takım arkadaşlarının ‘aşk’ göndermelerinin ardından Hikmet Tuğsuz, Yunanistan takımından Dimitra ile ilgili bir açıklamada bulundu.

“SEVGİLİM YOK, OLMADI”

33 yaşındaki yarışmacı, “Benim bir sevgilim yok, olmadı. Yapacak bir şey yok. Yarışırsam sevgilileri olan, eşi olanlar için yarışacağım” dedi.

Hikmet’in bu sözleri üzerine takım arkadaşlarının “Sen de birine selam gönderebilirsin” karşılığı geldi.

 “DİMİTRA’YA DA BİR PLATONİK…”

Survivor Hikmet, “Yani bakalım, şu an Dimitra’ya da bir platonik… İşimiz şaka da bugün gerçekten eşleri, sevgilileri olan yarışır da oyunu kazanırız. Hatta yarışamayanlar yerine ben yarışırsam sevgilisi ve eşi olanların 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlayacağım. Tek tek isimlerini de sayabilirim” ifadelerini kullandı.

“DİMİTRA SENİN İÇİN…”

“Ben de eşim için oynayacağım” diyen Bora Edin, “Sen dönüp ‘Dimitra senin için’ diyeceksin. Ne kadar şanslısın” sözleriyle Hikmet’e takıldı.

“HİKMET’i BEĞENİYORUM”

Bora’ya cevap veren başarılı yarışmacı, “Ben Dimitra’ya öyle demem. Dimitra herkesin içinde söyledi zaten. ‘Hikmet’i beğeniyorum’ dedi. Ama benim için karşılıksız bir sevgi” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.