Haber Sunum

Yemekteyiz “Best Of” yeni hafta yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz Best Of bu haftanın yarışmacıları kimler? Yemekteyiz en iyiler yarışmasında yeni haftada yarışan yarışmacılar daha önce kaçıncı oldu?

Yemekteyiz “Best Of” yeni hafta yarışmacıları kimler?
25 Şubat 2019 - 16:57

TV8’in başarılı yapımı Yemekteyiz programında yeni konseptle başlayan  “En İyiler” yarışmasında üçüncü hafta heyecanı başladı. Yeni hafta yarışmaya katılan eski yarışmacılar kimler? Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı yarışmada bu haftanın yarışmacılar kimler oldu?

Uğur Demiroğlu: 1. gün yarışmacısı olan Uğur bey, 55 yaşında emekli aslen Ordu’lu olan yarışmacı emekli olmadan önce Catering şirketinin bölge müdürlüğünü yapıyormuş. Renkli kişiliği ve ilginç fikirleri ile dikkat çeken yarışmacı daha önce katıldığı Yemeketeyiz yarışmasında dördüncü olmuş.

Gökçe Güler: İkinci gün yarışmacısı olan Gökçe hanım, 24 yaşında mesleği fizyoterapist. Makedonya göçmeni olan yarışmacı henüz yeni evli. Eşi ile birlikte aynı iş yerine aynı işi yapan yarışmacı daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında üçüncü olmuştu.

Esma Karaca: Üçüncü gün yarışmacısı Esra hanım, 33 yaşında mesleği temizlik görevlisi. Aslen Malatyalı olan yarışmacı evli ve bir çocuk annesi. 16 yaşından beri çalıştığını söyleyen yarışmacı daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında yemekleri ile değil açıklamaları ve dillere slogan olan söylemleri ile damga vurmuştu.

Hüseyin Işıklar: Dördüncü gün yarışmacısı olan Hüseyin bey, 36 yaşında ve evli, mesleği Fitness antretörlüğü. Aslen Bilecik’li olan yarışmacı daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında doğa açıklamları ve doğal olark hazırladığı menü ile dikkat çekmişti. Yarışmaya katıldığı hafta Sinan bey ile yaşadığı polemik haftaya damga vurmuştu ve yarışmacımız sonuncu olmuştu.

Şaziye Kahramanoğlu: Beşincü gün yarışmacısı olan Şaziye Hanım, 46 yaşında ev hanımı. Aslen Samsunlu olan yarışmacı Almanya’da doğup büyümüş. 22 yıl önce Türkiye’ye gelmiş. Daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında birinci olmuştu amacı şampiyonluğunu korumak.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.