Haber Sunum

Yemekteyiz 4-8 Mart haftasının finali! Yemekteyiz’de bu hafta kim birinci oldu?

Yemekteyiz Best Of haftanın finalinde kim birinci oldu? Bu hafta yemekteyiz’i kim kazandı? 4 – 8 Mart Yemekteyiz birincisi kim oldu? işte tüm bu soruların cevabı haberimizde…

Yemekteyiz 4-8 Mart haftasının finali! Yemekteyiz’de bu hafta kim birinci oldu?
08 Mart 2019 - 18:59

Yemekteyiz Best Of haftanın finalinde kim birinci oldu? Bu hafta Yemekteyiz’i kim kazandı? 4 Mart – 8 Mart haftasının Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte tüm bu soruların cevabı haberimizde…

TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz Best Of yarışmasında bu haftanın birincisi kim oldu? Onur Büyüktopçu’nun sunduğu yarışmada bir hafta daha geride kaldı. Bu hafta yarışan yarışmacılar için haftanın finali geldi.

Haftanın beşincisi toplam 21 puanla Deniz Özyapıcı oldu. Haftanın dördüncüsü toplam 26 puanla Sefer Onursal oldu. Haftanı üçüncüsü toplam 30 puanla Semih Karaduman oldu.  Filiz Palaz ise 34 puanla ikinci oldu.  Haftanın şampiyonunundan 1 puan eksik alan yarışmacı daha önceki yarışmada birinci olmuştu.

KİM BİRİNCİ OLDU?

4 -8 Mart  haftasının finalinde  35 puan alan yarışmacı Burcu Karaaslan birinci oldu. 10 bin TL’lik ödülün sahibi olan yarışmacı daha önceki yarışmada ikinci olmuştu.

BURCU KARAASLAN KİMDİR?

Burcu Karaaslan: Üçüncü gün yarışmacısı Burcu hanım, 39 yaşında olan yarışmacı müzisyen. Evli ve iki çocuk annesi. 15 yıl bankacılık sektöründe çalıştıktan sonra çocuklarının doğumundan sonra önce ev hanımlığına dönmüş ardından da hobi amaçlı eşi ile birlikte hafta sonları sahneye çıkmaya başlamış. Yarışmacı daha önce katıldığı yemekteyiz programında renkli kişiliği ile dikkat çekmiş fakat ikinci olmuş.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.