Haber Sunum

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan eleme adayları belli oldu!

Survivor 2019 son bölümde elemeye kimler kaldı? Bu hafta eleme potasına giren isimler kimler? Elemeye bu hafta kimler kaldı? 3 mart pazar günü ada konseyinde eleme potasına kimler girdi.

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan eleme adayları belli oldu!
04 Mart 2019 - 1:09

Survivor 2019‘da Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Türkiye takımının kazanmasından sonra 3 Mart Pazar günü oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu Türkiye takımı için büyük önem kazandı. İşte Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu kim kazandı ve eleme adayları kim oldu sorusunun cevabı…

PAZAR GÜNÜ OYNANAN DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2019’da Pazar günü ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Cumartesi günü oynanan dokunulmazlığı kazanan Türkiye takımı ikinci dokunulmazlığı da kazanmak ve eleme potasına aday çıkarmamak için oldukça çaba harcadı. Karşılaşmaya rahat başlayan Türkiye takımı farkı oldukça açtı fakat Yunanistan takımı büyük bir geri dönüş yaparak yarışmayı 10-9 kazanmayı başardı.

DOKUNULMAZLIK FİNALİNİ KİM KAZANDI?

Survivor 2019’da Cumartesi ve Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunlarında beraberlik olması durumunda dokunulmazlık finali yapılıyor. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında 1-1’lik eşitlik olduğu için 3 Mart pazar akşamı dokunulmazlık finali oynandı. Dokunulmazlık finalinde Yunanistan takımı Türkiye takımına 3-2 üstünlük sağladı ve kendi takımlarını koruma altına aldı. Bu hafta Survivor 2019 yarışmasına veda edecek kişi Türkiye takımında olacak.

TÜRK TAKIMINDA BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİMLER KAZANDI

Bu hafta Survivor 2019’dan elenecek yarışmacının Türkiye takımından olacağı kesinleştiği için bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunu kazanan kadınlarda Melisa, erkeklerde Yusuf kendilerini koruma altına aldılar. Bu hafta elenmeyecek olan iki isim Melisa ve Yusuf ayrıca ada konseyinde eleme potasına birer isim çıkaracak.

3 MART ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Survivor 2019’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Türkiye takımı ada konseyinde eleme potasına isim çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde yapılan oylama sonrasına ismi en çok yazılan Ecem ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunlarında kadınlarda kazanan isim olan Melisa eleme potasına Okay’ı sokarken, Erkeklerde kazana isim Yusuf’ta, Hakan’ın adını söyledi.

Böylelikle bu hafta Survivor 2019 yarışmasına veda edecek adaylar belli oldu. Ecem, Okay ve Yusuf‘tan biri bu hafta adaya veda edecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.