Haber Sunum

Kumar oynatıldığı iddia edilen derneklere baskın

KONYA’DA DERNEK ADI ALTINDA FAALİYET GÖSTEREN ANCAK İÇERİSİNDE KUMAR OYNATILDIĞI ÖĞRENİLEN 3 AYRI ADRESE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN BASKIN DÜZENLENDİ. BASKINDA 3 ADET TOMBALA MAKİNESİ, 2 ADET EL TELSİZİ, 1 ADET ÜFLEME MOTORU, 3 ADET KAMERA, 6 ADET LCD VE 4 ADET TÜPLÜ TELEVİZYON, 1 ADET KISA NAMLULU POMPALI TÜFEK VE BU TÜFEĞE AİT 4 ADET FİŞEK, ÇOK SAYIDA TOMBALA KARTI, TOMBALA PULU VE TOMBALA TOPU ELE GEÇİRİLDİ.

Kumar oynatıldığı iddia edilen derneklere baskın
09 Ekim 2019 - 13:40

Konya’da üç farklı derneğe düzenlenen baskında tombala makinesi ve üfleme motoru ile bir adet tüfek ele geçirildi.

Selçuklu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dernek adı altında faaliyet gösteren 3 ayrı adreste kumar oynandığı tespit edildi. Adreslere düzenlenen baskında 3 adet tombala makinesi, 2 adet el telsizi, 1 adet üfleme motoru, 3 adet kamera, 6 adet LCD ve 4 adet tüplü televizyon, 1 adet kısa namlulu pompalı tüfek ve bu tüfeğe ait 4 adet fişek, çok sayıda tombala kartı, tombala pulu ve tombala topu ele geçirildi.

Hakkında arama kararı bulunan bir kişinin yakalandığı baskınlarda kumar oynatan dernekler mühürlenirken işletme sahipleri ve kumar oynayanlar hakkında adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi.

Kaynak: IHA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.