Haber Sunum

4-8 Mart Yemekteyiz ‘Best Of’ yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz Best Of yarışmasının 4-8 Mart haftasında yarışacak yarışmacılar kimler?

4-8 Mart Yemekteyiz ‘Best Of’ yarışmacıları kimler?
05 Mart 2019 - 0:07

TV8’in başarılı yapımı Yemekteyiz programında yeni konseptle başlayan  “Best Of (En İyiler)” yarışmasında 4-8 Mart haftasının heyecanı başladı. Yeni hafta yarışmaya katılan eski yarışmacılar kimler? Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı yarışmada bu haftanın yarışmacılar kimler oldu?

Deniz Özyapıcı: 1. gün yarışmacısı olan Deniz Hanım, 34 yaşında satış pazarlama işi ile uğraşıyor. Aslen Siirt’li olan yarışmacı İstanbul’da yaşıyor. En büyük tutkusu motosiklet olan yarışmacı hız yapmayı çok seviyor. Daha önceki katıldığı yemekteyiz programında sivri dili ve söylemleri ile damga vuran yarışmacı haftanın sonunda sonuncu olmuştu.

 

Sefer Onursal: İkinci gün yarışmacısı olan Sefer Bey, 53 yaşında evli ve iki çocuk babası. Turizm işletmeciliği ile uğraşan yarışmacı çok fazla ülke gezdiğini belirtiyor. Daha önce katıldığı yemekteyiz programında kıl payı birinciliği kaçıran yarışmacı ikinci olmuştu. Yarışmacı hedefinin birincilik olduğunu söylüyor ama bunun için asla taktik ve strateji yapmayacağının altını çiziyor.

 

Burcu Karaaslan: Üçüncü gün yarışmacısı Burcu hanım, 39 yaşında olan yarışmacı müzisyen. Evli ve iki çocuk annesi. 15 yıl bankacılık sektöründe çalıştıktan sonra çocuklarının doğumundan sonra önce ev hanımlığına dönmüş ardından da hobi amaçlı eşi ile birlikte hafta sonları sahneye çıkmaya başlamış. Yarışmacı daha önce katıldığı yemekteyiz programında renkli kişiliği ile dikkat çekmiş fakat ikinci olmuş.

 

Semih Karaduman: Dördüncü gün yarışmacısı olan Semih Bey, 26 yaşında mesleği özel güvenlik memuru. Aslen Zonguldaklı olan yarışmacı İstanbul’da kuzeni ile birlikte yaşıyor. Yarışmacı daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında dördüncü olmuş. Daha önce katıldığı yarışma ile ilgili pişmanlıkları olduğunu söyleyen yarışmacı, daha önceki yarışmada yemeklerimi savunamadığımı düşünüyorum bu kez aynı hataya düşmeyeceğim diyor.

 

Filiz Palaz: Beşinci gün yarışmacısı olan Filiz Hanım, 51 yaşında finans uzmanı. Aslen Karabük’lü olan yarışmacının 26 yaşında bir kızı var. İddialı ve renkli kişiliği ile daha önce katıldığı yemekteyiz yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Filiz Hanım haftanı birincisi olmuş. Birincilik ünvanını bu hafta koruyacağını belirtiyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.